KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15763199
nr 1576 3199
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Träsnitt, Saxofonist. Signerad, numrerad 18/45, daterad -86, med dedikation. Bildmått: 42x22 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Utrop:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:39:07
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger